Zongo'nun Değirmeni
Seyhan bu kez, mübadele yıllarına götürüyor okuyucuyu ve bu topraklara değer katan farklı din ve kültürlerin bölüştükleri kaderleri paylaşıyor bizimle.

₺ 12,00
Metropol Mücahidi
Metropol Mücahidi, okurla karşılıklı iletişimi, ‘anında eleştiri’yi göze alan özgüvenli yazarlar dönemini haber veriyor: Yok öyle ben yazdım oldu! Yazardan belki daha zeki, birikimli, donanımlı bir okuyucu var artık.

₺ 15,00
Taşın Dediği
Recep Kayalı, Taşın Dediği’nde kaybetmiş “küçük” adamların büyük hikâyelerini anlatıyor bize. Yazarın kitaptaki öykülerde kullandığı dili; yazılan öykünün talebi belirlemiş görünüyor.

₺ 15,00
İstanbul Öyküleri
Şehirlerin şehrini sevmek, dedik,Biz bu şehri çok sevdik...

₺ 33,00
Kılçıklı Hikâyeler
Kılçıklı Hikâyeler, yaşlıların, gençlerin, bugünün ve geleceğin, köprülerin, apartman dairelerinin, kedilerin, insanların altın ve gümüş hikâyelerini dile getiriyor. İnteraktif bir ortamda okuyucu kendini katıyor bu hikâyelere.

₺ 15,00
Hibrit Hikâyeler
? Hocam siz başlayın, ama kısa cümleler lütfen. Üç, iki, bir, kayıt!\r\n\r\n“Elinizdeki bu kitap” diye başlıyordur bu işin sunturalı erbabı. Ne de olsa edebiyat, eleştiri, çözümleme... çok ciddi bir i...

₺ 17,00
Caz Çağı Öyküleri
Doludizgin 1929 bunalımına koşan, düşler, hayal kırıklıkları, umutlar, coşkularla dolu bir dünyada birbirlerini ölesiye seven, ama sonuçlarından korkan insanların öyküleri: Caz Çağı Öyküleri

₺ 25,00